MÖBLER / Bord / Nattygsbord 13294227
nr 1329 4227
Nattygsbord
Ett par. Bredd: 46 cm. Djup: 34 cm, höjd: 54 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:19:46
150 kr
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr